www.starowicznieruchomosci.pl - Szybka i fachowa sprzedaż, wynajem i zakup nieruchomości

Cechuje nas przede wszystkim unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne     podejście do klienta. Mamy  wieloletnie doświadczenie w branży.

Wiemy, że ludzie od wszystkiego się po prostu nie sprawdzają. Dlatego też dzielimy naszą załogę na dedykowane zespoły obsługi klientów zarówno popytowych, jak i podażowych. Chcemy, abyście poczuli się u nas naprawdę wyjątkowo.

Każda transakcja jest u nas ubezpieczona – kupując, sprzedając czy wynajmując z nami swoje nieruchomości zostaniecie objęci gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Tylko u nas maksymalny zakres ubezpieczenia gwarantuje PZU S.A.

I nie myślcie sobie, że pracujemy dla Was tylko od poniedziałku do piątku! Nie schodzimy z pokładu od poniedziałku do soboty, od godziny 8.00 do 20.00, a w niedziele nabieramy sił na kolejny intensywny tydzień pracy z Wami.  Czy znacie inną agencję nieruchomości, która w tak elastyczny sposób podchodzi do swoich klientów?

Pomagamy też w przepłynięciu przez Zatokę Formalności. Dla Was jesteśmy zawsze do dyspozycji, gotowi do pomocy.

Podstawy prawne

Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

 • ustawa o gospodarce nieruchomościami
  z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
 • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej
  ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie danych osobowych
  z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
  z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).