• DOM NA SPRZEDAŻ
  Lokalizacja: Gaj
  Powierzchnia: 200 m2
  Cena: 1190000 zł

  Zobacz szczegóły
 • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ
  Lokalizacja: Ul.Monte Cassino
  Powierzchnia: 139 m2
  Cena: 1290000 zł

  Zobacz szczegóły

Oferty nowe

O firmie

Cechuje nas przede wszystkim unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne     podejście do klienta. Mamy  wieloletnie doświadczenie w branży.

Wiemy, że ludzie od wszystkiego się po prostu nie sprawdzają. Dlatego też dzielimy naszą załogę na dedykowane zespoły obsługi klientów zarówno popytowych, jak i podażowych. Chcemy, abyście poczuli się u nas naprawdę wyjątkowo.

Każda transakcja jest u nas ubezpieczona – kupując, sprzedając czy wynajmując z nami swoje nieruchomości zostaniecie objęci gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Tylko u nas maksymalny zakres ubezpieczenia gwarantuje PZU S.A.

I nie myślcie sobie, że pracujemy dla Was tylko od poniedziałku do piątku! Nie schodzimy z pokładu od poniedziałku do soboty, od godziny 8.00 do 20.00, a w niedziele nabieramy sił na kolejny intensywny tydzień pracy z Wami.  Czy znacie inną agencję nieruchomości, która w tak elastyczny sposób podchodzi do swoich klientów?

Pomagamy też w przepłynięciu przez Zatokę Formalności. Dla Was jesteśmy zawsze do dyspozycji, gotowi do pomocy.


Podstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów